Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

                                                                          plošiny SCHRAMKO 4D vyrábajú AIRBUS

Plošiny a rampy SCHRAMKO® udávajú smer inovácie a vývoja k ich techologickej dokonalosti. Firma bola založená už v roku 1990  a dnes je bezkonkurenčným lídrom vo svojej oblasti. Je známa svojou dlhoročnou tradíciou v oblasti vývoja a výroby hydraulických zdvíhacích a vyrovnávacích zariadení. Výrobky sú medzinárodne uznávané svojou vysokou kvalitou a vysokou technickou úrovňou. Firma je úspešná v realizovaní najnáročnejších požiadaviek zákazníka, dôkazom čoho je mnoho tuzemských (Continental,  Neografia, Slovenská grafia,  Slovnaft, Duslo Šaľa, ...) a najmä zahraničných odberateľov (Airbus, MTU Aero Engines, Haribo,...Pápež Ján Pavol II.) - viď. Referenčné listiny. Až 94,6 % produkcie tvorí export. Ponúkané výrobky sú pravidelne oceňované na medzinárodných výstavách. Sú súčasťou ocenených Stavieb roka. Dlhoročne overená zaručená kvalita a bezpečnosť výrobkov je podčiarknutá úzkou spoluprácou s TÜV a TI SR.

Firma ponúka originálne výrobky a produkty s vrcholovou kvalitou, ktorých prevádzka spĺňa maximálnu a detailne prepracovanú bezpečnosť.

Neponúka lacné napodobeniny, ale produkty najvyššej generácie určené pre profesionálne využívanie, samozrejme plne profesionálne navrhnuté a vyrobené.
Veríme, že návštevou prezentácie a osobnou konzultáciou, zistíte rozdiely medzi konfekciou a SCHRAMKO profi-výrobkami, ktoré presne zohľadňujú nároky užívateľa.
U výrobku SCHRAMKO® si užívateľ vychutnáva bezstarostnosť zo spoľahlivej prevádzky.
Náročný zákazník si zaslúži produkt s najvyššou technickou úrovňou a maximálnou bezpečnosťou a životnosťou.

Súčasťou dodávky sú aj kompletné doklady (...revízne správy), ktoré užívateľovi umožňujú ihneď výrobky užívať. Nie je potrebná ďalšia kolaudácia, či súhlas TI SR. Všetko je súčasťou služieb s výrobkom.

Výroba je založená na posudku TI SR (Technickej inšpekcie SR) a Oprávnenia Inšpektorátu práce SR. Kým sa rozhodnete zakúpiť vyhradené technické zariadenie, overte si, či výrobok je vyrábaný na základe náležitých oprávnení, záruk kvality a najmä bezpečnosti. ... Nie náhodou boli práve výrobky SCHRAMKO® ocenené cenou GRAND PRIX.

Plošiny pre Jesus Christ Super Star

Plošiny SCHRAMKO®súčasťou divadiel: Nová scéna Bratislava, Boľšoj teatr Moskva-Dracula, Tower Stage Bratislava

Plošiny pre Pomádu s Pociskovou

Plošiny pre výrobu Airbusu

Plošiny SCHRAMKO® s nosnosťou 15 ton dvíhajú aj prúdové motory lietadiel Airbus