Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

plošiny SCHRAMKO 4D vyrábajú  AIRBUS

Plošiny a rampy  SCHRAMKO® - bezkonkurenčné, bez limitov a kompromisov. 

Firma bola založená v roku 1990   a dnes je bezkonkurenčným lídrom vo svojej oblasti. Plošiny SCHRAMKO udávajú smer inovácie a vývoja v tomto segmente. Je známa svojou dlhoročnou tradíciou v oblasti vývoja a výroby hydraulických zdvíhacích a vyrovnávacích zariadení /vlastný vývoj, vlastná skúšobňa, vlastné riešenia-SOLIDWORKS/.

Firma je úspešná v realizácii najnáročnejších požiadaviek zákazníka  (Continental, VW, Porsche, PSA, KIA, Mercedes, Samsung, Dr. Oetker, Interpharm, Phoenix, Neografia, Slovenská  grafia, Slovnaft, Duslo Šaľa, Airbus, MTU Aero Engines , Haribo , Pápež Ján Pavol II.).

Až 94,6 % produkcie tvorí export. Výrobky SCHRAMKO® sú pravidelne oceňované na medzinárodných výstavách, ocenené cenou GRAND PRIX. Sú súčasťou ocenených Stavieb roka. Dlhoročne overená zaručená kvalita a bezpečnosť výrobkov je podčiarknutá úzkou spoluprácou s TÜV a TI SR .

SCHRAMKO PROFI plošiny presne zohľadňujú nároky užívateľa s najvyššou mierou bezpečnosti, odolnosťou a tým s mimoriadne dlhou životnosťou.

Systém koncepcie výroby plošín umožňuje jej okamžité používanie. Výroba je založená na posudku Technickej inšpekcie SR  a Oprávnenia Inšpektorátu práce SR .

HP SCHRAMKO 3D

Nosnosť: 1 t, zdvih: 6 m

Miesto: Topolčianky 2020

Aktuálne...

HP SCHRAMKO 4D - TOP EU Produkt Nosnosť 4 t - ložná plocha 4,4 m x 2,3 m - zdvih 3,5 mHP SCHRAMKO 4D - TOP EU Produkt Nosnosť 4 t - ložná plocha 4,4 m x 2,3 m - zdvih 3,5 m

HP SCHRAMKO 4D - TOP EU Produkt Nosnosť 4 t - ložná plocha 4,4 m x 2,3 m - zdvih 3,5 mHP SCHRAMKO 4D - TOP EU Produkt Nosnosť 4 t - ložná plocha 4,4 m x 2,3 m - zdvih 3,5 m

HP SCHRAMKO 4D - TOP EU Produkt Nosnosť 4 t - ložná plocha 4,4 m x 2,3 m - zdvih 3,5 mHP SCHRAMKO 4D - TOP EU Produkt Nosnosť 4 t - ložná plocha 4,4 m x 2,3 m - zdvih 3,5 m

Plošiny pre Jesus Christ Super Star

Plošiny SCHRAMKO®súčasťou divadiel: Nová scéna Bratislava, Boľšoj teatr Moskva-Dracula, Tower Stage Bratislava

Plošiny pre Pomádu s Pociskovou

Plošiny pre výrobu Airbusu

Plošiny SCHRAMKO® s nosnosťou 15 ton dvíhajú aj prúdové motory lietadiel Airbus

Technológia najvyššej generácie

výnimočná stabilita - maximálna pevnosť - úplná kompaktnosť - spoľahlivosť - extrémna životnosť

Výroba SCHRAMKO - SenecVýroba SCHRAMKO - Senec

Výroba SCHRAMKO - SenecVýroba SCHRAMKO - Senec

EUROSTAV 5/2002 - Priemyselný areál CAMPUS

"Firma SCHRAMKO je známa svojou dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby hydraulických zariadení, ktoré sú medzinárodne uznávané svojou vysokou kvalitou a vysokou technickou úrovňou. Jej hlavným výrobným programom je výroba hydraulických zdvíhacích plošín a rámp, pracovných mobilných plošín, tesniacich límcov a taktiež priemyselných brán. Je dodávateľom prevažne na zahraničnom trhu, kde sú schopní realizovať aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v uvedenej oblasti (logistika). Jej výrobky sú pravidelne oceňované na medzinárodných výstavách. Mimochodom, bola aj dodávateľom hydraulických zdvíhacích zariadení do výškovej novostavby NBS."

EUROSTAV 6/2004 - Výrobný areál firmy HELLA v Bánovciach nad Bebravou

"Tesniace límce a hydraulické nakladacie (až 6 metrové rampy) sú z produkcie firmy SCHRAMKO, ktorá vyrába aj nožnicové hydraulické plošiny. Patrí v tomto segmente medzi často oceňované spoločnosti na výstavách a aj vo viacerých stavbách roka. Výrobky majú vysokú technickú úroveň s dlhou životnosťou."

EUROSTAV 8/2004 - Poddodávatelia na stavbe NBS Lúčenec

"K jedným z osvedčených dodávateľov na tejto stavbe bola opäť firma SCHRAMKO, ktorá sa podieľala na stavbe dodávkou elektrohydraulickej jednonožnicovej zdvíhacej plošiny. Výrobky tejto firmy sú pre svoju osvedčenú spoľahlivosť známe aj na iných stavbách roka ako aj napr. v novostavbách NBS-centrum, VÚB, Národné tenisové centrum, Porsche, Mercedes–Benz, HYZA, Palma, MTU – opravovne leteckých motorov Hanover... Dlhoročná zaručená kvalita a bezpečnosť výrobkov firmy SCHRAMKO, ktoré sú expertované najmä do západnej Európy, je podčiarknutá úzkou spoluprácou s TÜV."

Kvalita nie je vecou náhody, ale je to vždy výsledok úsilia, snahy, inteligentného riadenia so správnou orientáciou na efektívnu realizáciu a predstavuje uvážený výber z mnohých riešení“Kvalita nie je vecou náhody, ale je to vždy výsledok úsilia, snahy, inteligentného riadenia so správnou orientáciou na efektívnu realizáciu a predstavuje uvážený výber z mnohých riešení“

HP 20-25-50-45-s2HP 20-25-50-45-s2

HP 20-25-50-45-s2HP 20-25-50-45-s2